Проект рішення виконкому

Про проведення змагань автомобілів – позашляховиків “Східниця Трофі – 2018”

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 травня 2018 р.                               Східниця                                                      №00

Про проведення змагань автомобілів –

позашляховиків “Східниця Трофі – 2018”

Відповідно до п.п.9 п.а ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення Східницької селищної ради № 431 від 31.01.2018 року «Про затвердження Програми проведення культурно-розважальних  та спортивних заходів в смт. Східниця в 2018 році», з метою популяризації здорового способу життя, виховання любові до технічних видів спорту та розглянувши звернення громадського об’єднання “АМ Клуб”, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл громадському об’єднанню “АМ Клуб” на проведення з 28.06.2018 по 01. 07. 2018 р. змагань автомобілів – позашляховиків “Східниця Трофі – 2018” по грунтових та лісових дорогах смт. Східниця та на прилеглих територіях.
  2. Рекомендувати Бориславському відділенню Дрогобицького відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області в межах повноважень забезпечити безпеку учасників змагань та глядачів.
  3. Громадському об’єднанню “АМ Клуб” вжити заходів щодо забезпечення безпеки учасників і глядачів змагань та дотримання ними вимог чинного законодавства України з охорони навколишнього природного середовища.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

Селищний голова                                                                                        Піляк І.Є.