Проект рішення виконкому

Про присвоєння поштової адреси частинам квартири

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 .00. 2018 р.                               Східниця                                                          № 00

Про присвоєння поштової

адреси частинам квартири

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяви гр. Піляк Ю.М., Кити Л.С., Каганович З.С.  та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Вважати 19/100 ід. частин квартири в будинку № 27 на вул. Промислова у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Піляк Юлії Маратівні , квартирою № 4 загальною площею 23,5 м кв., житловою площею 23,5 м кв. та присвоїти їй поштову адресу: вул. Промислова, 27/4 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна Комунального підприємства Львівської обласної ради “Дрогобицьке МБТІ та експертної оцінки” від 30.05.2018 р. № 69.
  2. Вважати 46/100 ід. частин квартири в будинку № 27 на вул. Промислова у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Киті Лідії Станіславівні , квартирою № 1 загальною площею 58,2 м кв., житловою площею 48,2 м кв. та присвоїти їй поштову адресу: вул. Промислова, 27/1 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна Комунального підприємства Львівської обласної ради “Дрогобицьке МБТІ та експертної оцінки” від 30.05.2018 р. № 67.
  3. Вважати 35/100 ід. частин квартири в будинку № 27 на вул. Промислова у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Каганович Зеновії Станіславівні , квартирою № 3 загальною площею 44,6 м кв., житловою площею 19,7 м кв. та присвоїти їй поштову адресу: вул. Промислова, 27/3 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна Комунального підприємства Львівської обласної ради “Дрогобицьке МБТІ та експертної оцінки” від 30.05.2018 р. № 68.

1. Зобов’язати гр. Піляк Ю.М., Киту Л.С., Каганович З.С.:

4.1. встановити на об’єкті нерухомості аншлаг з назвою вулиці і номером будинку та квартир;

4.2 проводити утримання об’єкта нерухомості та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк