Про розроблення містобудівної документації 

 

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

23 червня 2018 р.                              Східниця                                                            № 51

 

Про розроблення містобудівної документації

 

 

Керуючись пп.6 п. «а» ч. 1 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”,  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України № 290 від 16.11.2011 року «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні», на виконання рішення Східницької селищної ради №  481 від 14.06.2018 року  «Про виготовлення проекту змін до детального плану на вул. Л. Українки», рішення Східницької селищної ради №  480 від 14.06.2018 року  «Про виготовлення проекту змін до детального плану території»,   виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Організувати розроблення містобудівної документації, а саме:

1.1. детального плану території забудови вул. Промислової в смт. Східниця м. Борислава Львівської області;

1.2. проекту змін до детального плану житлової забудови  на вул. Л. Українки в смт. Східниця м. Борислава Львівської області.

  1. Визначити джерела фінансування розроблення містобудівної документації:

2.1. відповідно до п. 1.1. рішення – Східницька селищна рада;

2.2. відповідно до п. 1.2. рішення – землекористувач – Гірник Л.С., Східницька селищна рада.

  1. Землекористувачам забезпечити виконання інженерно-геодезичних вишукувань територій земельних ділянок необхідних для виготовлення містобудівної документації відповідно до п. 1.1., 1.2. рішення.

 

  1. Вище вказаним землекористувачам після розроблення містобудівної документації, а саме – детальних планів, для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Східницької селищної ради з клопотанням про проведення громадських слухань.
  2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури .

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк