Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна»          

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.06.2018 року                                    Східниця                                                 № 469

Про вступ до Асоціації органів

місцевого самоврядування

«Єврорегіон Карпати – Україна»

 

З метою вирішення проблем розвитку гірського регіону Західної України та створення ефективного механізму покращення соціально-економічної ситуації в даному регіоні, об’єднання зусиль чотирьох областей, що входять до Міжрегіональної Асоціації Карпатський Єврорегіон для створення сприятливого економічного, соціального та інвестиційного клімату на території Українських Карпат, з метою підтримки Національного Представництва України в Карпатському Єврорегіоні та контролю за його діяльністю, а також для сприяння формуванню ефективної і цілеспрямованої державної і європейської політики, яка дозволить трактувати Карпати як цілісну екологічну, економічну та гуманітарну систему, беручи до уваги лист Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»,  а також на підставі п. 21 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 05.06.2018 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вступити до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».
  2. Делегувати повноваження голові селищної ради представляти Східницьку селищну раду м. Борислава Львівської області у Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».
  3. Передбачити в бюджеті кошти у як членський внесок на 2018 рік та в подальшому сплачувати щорічні членські внески відповідно до Рішення Загальних зборів Асоціації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.