Про  надання дозволу  на розробку проекту відведення земельних ділянок  в смт. Східниця для зміни їх цільового призначення

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.06.2018 року                                    Східниця                                                 № 472

 

Про  надання дозволу  на розробку

проекту відведення земельних ділянок

в   смт. Східниця для зміни їх цільового

призначення

        

Керуючись ст.12, 20 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 р. №502 „Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, відповідно  до п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши висновок постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23.05.2018 р. про виготовлення проекту по зміні цільового призначення земельної ділянки, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл Територіальній громаді смт. Східниця в особі Східницької

селищної ради на виготовлення проекту відведення земельної ділянки по зміні

цільового призначення земельної ділянки, а саме:

– площею – 899 кв. м. на вул. Об’їзній, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:04:010:0123 в смт. Східниця з земель для обслуговування очисних споруд типу «Біотал» на землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

 

  1. Начальнику міськрайонного управління У Дрогобицькому районі та

м. Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області та

головному архітектору м. Борислава забезпечити проведення проектно-

пошукових робіт.

  1. Начальнику міськрайонного управління У Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області внести зміни у державну статистичну звітність.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                         Піляк І.Є.