Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.06.2018 року                                    Східниця                                                № 478

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Дзюбака В.І., Журавчака Б.Р. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 23.05.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню

меж земельної  ділянки:

– площею 0,091 га на вул. Шевченка, 120, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Дзюбаку Володимиру Ільковичу, що зареєстрований на вул. Шевченка, 120, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.

– площею 0,0847 га на вул. Шевченка, 226, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Журавчаку Богдану Романовичу, що зареєстрований на вул. Шевченка, 226, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.

  1. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.