Про розірвання договору оренди окремого конструктивного елементу благоустрою 

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект РІШЕННЯ

 

00.00.2018 р.                                     Східниця                                                   №

 

Про розірвання договору оренди

окремого конструктивного

елементу благоустрою

 

 

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, рішенням Східницької селищної ради № 796 від 02.12.2014 р. «Про затвердження типової форми Договору про надання в оренду окремого конструктивного елементу благоустрою комунальної власності», № 895 «Про внесення змін в рішення Східницької селищної ради від 02.12.2014 № 796», розглянувши звернення ФОП **** від 07.09.2018троку б/н,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Припинити орендне користування окремого конструктивного елементу благоустрою – замощення бруківкою, площею 12 м. кв., місце розташування вул. Шевченка, 63, в смт. Східниця, Львівської області з ФОП *****, юридична адреса: смт. Східниця, Львівської області, вул. ****.

 

  1. КП «ГОСПОДАРНИК» розірвати договір оренди окремого конструктивного елементу з ФОП ***** після повного розрахунку за оренду та надані послуги.
  2.            Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                         І.Є. Піляк