Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2018 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.10.2018 року                                       Східниця                                                     № 569

 

Про внесення змін до Програми надання

матеріальної допомоги малозабезпеченим

сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2018 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.76 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення виконавчого комітету селищної ради від 24.01.2018 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік”, висновок постійної депутатської комісії охорони здоров’я і соціального захисту населення від 12.10.2018 р. та з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, обдарованої молоді та юнацтва та інших категорій населення, селищна рада

 

вирішила:

 

  1. Внести зміни до програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2018 р., а саме розділ ІІІ додатку до рішення читати в такій редакції:

 

ІІІ. Фінансове забезпечення Програми

На фінансування заходів щодо виконання програми та соціальної підтримки малозабезпечених верств населення селища у 2018 році передбачено 140000 гривень.

Обсяг фінансових ресурсів на 2018 р. може бути переглянутий, виходячи з необхідності посилення соціального захисту названих вище верств населення.

 

  1. Головному бухгалтеру апарату селищної ради забезпечити виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам відповідно до встановленого рішеннями ради порядку та розмірів грошової допомоги.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони здоров’я і соціального захисту населення.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                       Піляк І.Є.