Про зменшення розміру пайової участі замовника будівництва у створенні і

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 

____.00.2019 року                              Східниця                                                 №

 

Про зменшення розміру пайової участі

замовника будівництва у створенні і

розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури селища

 

           Розглянувши звернення ПВТЛ «Калина», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Східниця», затвердженого рішенням сесії від 20.01.2012 року № 235, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1 Зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища ПВТЛ «Калина», щодо об’єкту реконструкція ПВТЛ «Калина», на вартість виконання робіт по об’єкту Влаштування каналізації К1 (безнапірна) та каналізації К1Н (напірна) на вул. Промисловій, 35 в смт. Східниця Львівської області в сумі 737,00003 тис. грн.

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця від ПВТЛ «Калина» виконані роботи зазначені у п.1 даного рішення та закріпити їх на праві господарського відання за КП «Господарник».
  2. КП «Господарник» та ПВТЛ «Калина» здійснити прийняття-передачу робіт по акту прийому-передачі.
  3. Бухгалтерії після фактичної передачі робіт, уточнити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища і внести відповідні зміни до укладеного договору, відповідно до пункту 1 (після виконання пунктів 2, 3 даного Рішення).
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого

господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є.