Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.11.2018 року                                    Східниця                                                 № 594

 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, рішення суду від 31.08.2018 р. у справі № 438/1047/17 та  розглянувши заяву гр. Маліченко А.В., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 07.11.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 1500 кв. м. на вул. Стоцького, в смт. Східниця, гр. Маліченко Анастасії Володимирівні, що зареєстрована в м. м. Полтава, на вул. Космонавтів, 14, кв. 2, у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам містобудівної документації.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.