Про розірвання договору оренди земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

18.12.2018 року                                    Східниця                                                   № 603

 

Про розірвання договору

оренди земельної ділянки

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, беручи до уваги заяву Хробака І.М., висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 05.12.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати договір оренди № 24409075 від 12.01.2018 р., земельної ділянки площею 0,201 га по вул. Промисловій, 10 «а» в смт. Східниці, для  будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, для будівництва та обслуговування лікувально – відпочинкового комплексу з ФОП Хробаком Іваном Михайловичем, що зареєстрований в м. Дрогобич, Львівської обл. на вул. Самбірській, 76, кв. 1 у зв’язку з даруванням незавершеного будівництва   нежитлової будівлі.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     Піляк І.Є.