Про передачу у оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

18.12.2018 року                                    Східниця                                              № 604

Про передачу у оренду

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування інших будівель

громадської забудови.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 05.12.2018 р. та заяву гр. Дуліб’яника В.Я., та Дуліб’яника А.Я. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду земельну ділянку площею – 2010 кв. м. на вул. Промисловій, 10 а, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:001:0094 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, Дуліб’янику Василю Ярославовичу, що зареєстрований в м. Борислав, Львівської обл., на вул. В. Великого, 58, Дуліб’янику Андрію Ярославовичу, що зареєстрований в м. Борислав, Львівської обл., на вул. В. Великого, 58,  терміном на двадцять п’ять  років.
  2. Зобов’язати гр. Дуліб’яника В.Я., та Дуліб’яника А.Я. укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.