Про участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

24 січня  2019 р.                                    Східниця                                                      № 3

 

Про участь в обласному конкурсі

проектів місцевого розвитку на 2019 рік

 

На підставі ст. 28, 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки(у новій редакції), затверджену рішенням Львівської обласної ради № 750 від 25.10.2018 року та у зв’язку з підготовкою матеріалів для участі в конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік, що буде проводитись Львівською обласною радою, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Взяти участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2018 рік.

1.1.  Підготувати матеріали для участі в конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік, що буде проводитись Львівською обласною радою, за такими пріорітетами:

– «Інші пріорітети (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріорітети )» (будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, облаштування об’єктів ПЗФ) – «Реконструкція накриття (навісу) джерела № 15  на вул. Промисловій в смт. Східниця Львівської області».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк