Про затвердження проектів відведення, державну реєстрацію та  передачу у  власність, земельних  ділянок для будівництва гаражу.     

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2019 року                                    Східниця                                                № 676

Про затвердження проектів відведення,

державну реєстрацію та  передачу у  власність,

земельних  ділянок для будівництва гаражу.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природнього середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27.03.2019 р., та розглянувши заяви гр. Гірник Л.С. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати іх безкоштовно у приватну власність для будівництва гаражу в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 100 кв. м. на вул. Лесі Українки, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл. кадастровий номер 4610345400:02:005:0161 гр.  Гірник Лілії Степанівні, що зареєстрована в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області на вул. Лесі Українки, 2 В;

  1. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельні ділянки.           .
  2. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природнього середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Піляк І.Є.