Про затвердження проекту відведення, та передачу у  постійне користування, земельної ділянки для обслуговування Української автокефальної православної церкви святого Миколая  в смт. Східниця.   

  СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2018 року                                    Східниця                                                  № 685

Про затвердження проекту відведення,

та  передачу у  постійне користування,

земельної ділянки для обслуговування

Української автокефальної православної

церкви святого Миколая  в смт. Східниця.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 06.03.2019 р., та розглянувши клопотання релігійної громади Української автокефальної православної церкви святого Миколая  в смт. Східниця селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект відведення земельної ділянки площею – 0,30 га на вул. Золота Баня, 41 Б в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області кадастровий номер 4610345400:01:001:0406 та надати її у постійне користування для будівництва та обслуговування Української автокефальної православної церкви святого Миколая  в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, релігійній громаді Української автокефальної православної церкви смт. Східниця, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. на вул. Золота Баня, 41 Б  в особі: Тимика Олексія Михайловича.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Піляк І.Є.