Про  внесення змін в рішення селищної ради

Східницька селищна рада

 м. Борислава  Львівської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

18.02.2019 року                                    Східниця                                                  № 661

 

Про  внесення змін в рішення

селищної ради

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” відповідно  до ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного Кодексу України, розглянувши спільну заяву гр.гр. Польового І.О., Досяка М.М., Досяк М.М., Лернатович А.М., Шологін М.М., Шологіна Р.І. висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 13.02.2019 р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Внести зміни в рішення селищної ради № 492 від 11.07.2018 року «Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку» та читати рішення в наступній редакції:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню

меж земельної  ділянки площею 0,057 га на вул. Промисловій, 25, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. гр.  Польовому Івану Олександровичу, що зареєстрований в в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області,, на вул. Промисловій, 25, кв. 1, Досяку Миколі Михайловичу, Досяк Марії Миколаївні, Лернатович Анастасії Миколаївні, Шологін Наталії Миколаївні, Шологіну Роману Ігоровичу що зареєстровані  в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Промисловій, 25, кв. 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у оренду.

 

  1. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.