Про внесення змін до Програми капітального будівництва реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2019 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2019 року                                    Східниця                                                      № 687

Про внесення змін до Програми капітального

будівництва реконструкції, ремонту та утримання

автомобільних доріг смт. Східниця на 2019 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 24.01.2019 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2019 рік” і висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 25.04.2019 р. та з метою  створення умов  покращення інфраструктури селища, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми капітального будівництва реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2019 р. та читати додаток 2 фінансове забезпечення Програми, в редакції поданій нижче.
  2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програми капітального будівництва реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2019 р. в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2019 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                       Піляк І.Є.