Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у  оренду, для обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2019 року                                    Східниця                                              № 696

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу її у  оренду, для

обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 26.04.2019 р. та заяву гр. Польового І.О. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати її у оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 570 кв. м. на вул. Промисловій, 25, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:002:0048 гр.гр. Польовому Івану Олександровичу, Досяку Миколі Михайловичу, Досяк Марії Миколаївні, Лернатович Анастасії Миколаївні, Шологін Наталії Миколаївні, Шологіну Роману Ігоровичу, що зареєстровані на вул. Зарічній, 261, в смт. Східниці м. Борислава Львівської області, терміном на п’ять  років.

  1. Зобов’язати гр. гр. Польового І.О., Досяка М.М., Досяк М.М., Лернатович А.М., Шологін Н.М., Шологіна Р.І.. укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  2. У випадку невиконання пунктів 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  4. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  5. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.