Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у  власність, для обслуговування житлового будинку.                                 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

11.07.2019 року                                  Східниця                                               № 728

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення (відновлення)меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

та  передачу її у  власність, для

обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви гр. Дубленича І.В. беручи до уваги проекти землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 05.06.2019 р. та селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 900 кв. м. на вул. Шевченка, 256/1, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:06:012:0362 гр. Дубленичу Ігорю Васильовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 256/1, який належить йому згідно права власності на нерухоме майно.

  1. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
  2. 3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                         Піляк І.Є.