Про надання дозволу на розміщення(встановлення) дитячих розважальних атракціонів “Юність” в смт. Східниця ФОП Чиш Н.А.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

 

11.07.2019 р.                                        Східниця                                                  № 736

 

Про надання дозволу на розміщення(встановлення)

дитячих розважальних атракціонів “Юність”

в смт. Східниця ФОП Чиш Н.А.

 

Відповідно до ст. 26, п.п. 4 п “б” ст. 30, п.п.3 п. б ч.1 ст. 38, ч. 6 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належної організації відпочинку та дозвілля гостей та жителів селища, розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Чиш Н. А. щодо  надання  дозволу на розміщення дитячих розважальних атракціонів “Юність”, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Чиш Назару Анатолійовичу на розміщення дитячих розважальних атракціонів в період проведення розважальних заходів у 2019 році, приурочених до святкування Дня селища (курорту), на території прилеглій до багатофункціонального комплексу (амфітеатру) по вул. Шевченка в смт. Східниця .

 

  1. Відповідальність за технічний стан та зовнішній вигляд дитячих атракціонів, порушення вимог техніки безпеки під час розташування (монтажу), експлуатації та демонтажу, безпеку відвідувачів, дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки, утримання в належному санітарному стані місця розташування атракціонів покласти на ФОП Чиш Н.А.

 

  1. Рекомендувати ФОП Чиш Н.А. передбачити надання безкоштовних квитків дітям – сиротам та дітям учасників ООС (АТО).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.