Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська агенція регіонального розвитку”

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                     Східниця                                                 № 785

 

Про ініціювання створення

Асоціації органів місцевого самоврядування

“Єврорегіон Карпати Україна ­– Карпатська

агенція регіонального розвитку”

 

Відповідно до частини 1 статті 15, пункту 21 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 8 Закону України “Про асоціацію органів місцевого самоврядування”, з метою підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад карпатського регіону, створення належного інституційного механізму підтримки розвитку в Карпатах селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Ініціювати створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.

2.Уповноважити селищного голову брати участь в установчих зборах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та надати такому повноваження на затвердження Статуту Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” та вирішення усіх інших питань, що будуть необхідні для створення та діяльності Асоціації.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію селищної ради, мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.

 

 

 

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                     Східниця                                                 № 786

 

Про припинення членства в

Асоціації органів місцевого самоврядування

“Єврорегіон Карпати Україна”

 

У зв’язку із ініціюванням створення Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити членство в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” з 01.12. 2019 року.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію селищної ради, мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.