Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Гурову В.В. 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                    Східниця                                                 № 795

 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення садівництва

гр. Гурову В.В.

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяву гр. Гурова В.В., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 04.12.2019 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення садівництва – площею 600 кв. м. на вул. Шевченка, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Гурову Володимиру Вікторовичу, що зареєстрований в ……………………………… у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.