Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.01.2020 року                                    Східниця                                                 № 834

 

Про поновлення договору оренди

земельної ділянки.

 

        Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 22.01.2020 р., розглянувши клопотання ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Продовжити договір оренди земельної ділянки № 04.09.439.00035 від 27.05.2009 р., площею 0,5000 га по вул. І. Франка в смт. Східниці, для будівництва та обслуговування філії бальнеологічного центру, терміном на 10 років ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», що зареєстроване в м. Трускавець, Львівської обл. на вул. Помірецькій, 37.
  2. 2. Зобов’язати ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки впродовж двох місяців з дня прийняття рішення.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати договори оренди на земельні ділянки.
  4. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації договору оренди землі та здійснювати контроль за надходженням коштів.
  5. У випадку невиконання пунктів 1,2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є