Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.01.2020 року                                    Східниця                                                 № 839

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів

комунального обслуговування

 

              Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, взявши до уваги заяву КП «Господарник», беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 22.01.2020р., та селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл КП «Господарник» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4500 га на вул. Бориславській  в смт. Східниця, будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.
  2. Дати дозвіл КП «Господарник» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4500 га на вул. Бориславській  в смт. Східниця, будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.
  3. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області

забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Селищний голова                                                                                   Піляк І.Є.