Пенсійний фонд України нагадує про посилення з 06.04.2020 року карантинних заходів та рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти!
Нагадуємо, що всю необхідну інформацію щодо пенсійного забезпечення можна отримати ЗАЛИШАЮЧИСЬ ВДОМА, без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua
На вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість: – отримати довідки із підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески; – подати заяву на призначення пенсій за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсій виключно в електронному вигляді; – подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб (наприклад, дані паспорту, адреси проживання); – подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію); – активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).
Крім того, наші сервіси:  “Електронна трудова книжка” дає змогу переглянути відомості про трудову діяльність;  “Пенсійний калькулятор” допоможе зробити прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком. Для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток “Пенсійний фонд”. Відтепер з мобільних пристроїв (смартфону чи планшету) є можливість подати документи для призначення або перерахунку пенсії, отримати доступ до електронної пенсійної справи, переглядати та отримувати відомості про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж.
УВАГА! Для доступу до вищезазначеного спектру послуг потрібно зареєструватись на вебпорталі за допомогою  кваліфікованого електронного підпису. Головне управління ПФУ в Львівській області 1300-0203-6/21038 від 06.04.2020  Для цього, обравши на вебпорталі Пенсійного фонду функцію “вхід”, ви: із запропонованого переліку акредитованих центрів сертифікації ключів, вибираєте свій; вводите пароль свого електронного кваліфікованого підпису; успішно користуєтесь послугами.
Також отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо Контакт-центр Пенсійного фонду (0 800 503 753, 044 281 08 70, 044 2810871). Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям! Бережіть себе – збережете Україну!
Зоряна Ткачів, начальник Бориславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)