Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.02.2020 року                                    Східниця                                                № 850

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Мілько М.М., Яців І.С.  про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 05.02.2020 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,15 га на вул. Стоцького, 8, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Мілько Марії Матвіївні, що зареєстрована на вул. Стоцького, 8, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  2.   Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,15 га на вул. Зарічній, 169, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Яців Іванні Степанівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 169, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  3. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.