Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у  оренду, для обслуговування житлового будинку.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.02.2020 року                                  Східниця                                               № 851

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення (відновлення)меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

та  передачу її у  оренду, для

обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви гр. гр. Кшановської З.С., Голяк О.Є., Кшановської Я.С. беручи до уваги проекти землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 19.02.2020 р. та селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – площею – 1100 кв. м., на вул. Шевченка, 63, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:001:0413, та передати її у оренду терміном на 5 років, гр. Кшановській Зеновії Сафатівні, що зареєстрована в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 63, гр. Голяк Олені Євгенівні, що зареєстрована в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 55, гр. Кшановській Ярославі Степанівні, що зареєстрована в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 149, для будівництва та обслуговування житлового будинку, який належить їм згідно права часткової спільної власності.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
  3. 3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                         Піляк І.Є.