Про участь Східницької селищної ради в спільній реалізації міжмуніципального проекту                                                                    

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Р І Ш Е Н Н Я

 

12.03.2020 року                                    Східниця                                                № 874

 

Про участь Східницької селищної ради в

спільній реалізації міжмуніципального проекту

 

На підставі ст. 26, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги Конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, з метою розвитку та підтримки міжмуніципального співробітництва, розвитку туристичної інфраструктури, розглянувши лист управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації №26-182/0/2-20 від 04.03.2020 року, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Взяти участь у спільній реалізації проекту «ВелоБескиди: розвиток пішохідно – трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця».
  2. Передбачити субвенцію з селищного бюджету смт. Східниця на співфінансування інвестиційних проектів (на виготовлення проектно-кошторисної документації  по реалізації проекту «ВелоБескиди: розвиток пішохідно – трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця») в сумі 48 000 (сорок вісім тисяч ) грн 00 коп.
  3. За умови відбору інвестиційного проекту (п. 1 рішення) до переліку проектів, що будуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, забезпечити подальше співфінансування в рамках міжмуніципального співробітництва.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                              Іван ПІЛЯК