Про затвердження висновку про вартість майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.05.2020 року                                    Східниця                                                  № 887

 

Про затвердження висновку

про вартість майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. № 90, та з метою взяття на облік елементів благоустрою, що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 29.04.2020 р., селищна рада

 

вирішиЛА :

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна:

– нежитлової будівлі загальною площею 6,70 м2 на вул. Бориславська, А-1, смт. Східниця м. Борислава, Львівської області в сумі 51140 грн (п’ятдесят одна тисяча сто сорок гривень) (висновок додається).

  1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» збільшити балансову вартість нежитлової будівлі загальною площею 6,70 м2 на вул. Бориславська, А-1, смт. Східниця м. Борислава, Львівської області згідно висновку про вартості майна, що знаходиться на території смт. Східниця.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК