Про продовження договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.06.2020 року                                    Східниця                                                 № 907

 

Про продовження договору оренди

земельної ділянки.

 

        Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27.04.2020 р., розглянувши клопотання ФОП Жук С.М. про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Продовжити договір оренди земельної ділянки № 04.10.439.00027 від 17.05.2010 р., площею 0,00160 га на вул. Золота Баня, в смт. Східниці, несільськогосподарського призначення для обслуговування торгівельного павільйону, терміном на 10 років ФОП Жук Світлані Михайлівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. на вул. Промисловій, 26 «Е».
  2. Зобов’язати ФОП Жук С.М. укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                      Іван ПІЛЯК