З нагоди 30 річчя створення Державної служби зайнятості хочу привітати всіх, хто причетний до становлення та сприяє успішній діяльності нашої установи. До слова зазначу, що в Бориславі служба зайнятості також працює вже три десятиліття. За цей час пройдено дуже динамічний шлях розвитку й зараз в нашому розпорядженні інноваційні технології та сучасні форми обслуговування клієнтів.

Але без тісної взаємодії усіх учасників ринку праці не можливо досягати успіху. Тому, засвідчую свою повагу й дякую за плідну співпрацю з Бориславським міським центром зайнятості, який віднедавна реорганізовано в міську філію Львівського обласного центру зайнятості всім роботодавцям й соціальним партнерам. Завдяки такій взаємодії, щороку близько 2 тисяч наших краян знаходять роботу та отримують можливості заробляти й будувати кар’єру в Україні.

Сподіваюсь, що наше співробітництво є взаємовигідним, адже за згаданий проміжок часу, кожен роботодавець мав змогу брати участь в різних, в тому числі фінансових програмах, націлених на підтримку чи розвиток своєї діяльності. Так, стимулом для створення нових робочих місць слугувала програма дотацій, а тепер компенсацій єдиного соціального внеску, нарахованого на заробітну плату найманих працівників. Такими можливостями скористались 50 суб’єктів господарювання. Окрім цього, два десятки підприємств, були серед організаторів громадських робіт, які співфінансувались нами з метою залучення безробітних до впорядкування території міста, зокрема міського парку, садочків, шкіл, а також догляду за одинокими людьми похилого віку. А ще, кожного року на замовлення роботодавців, ми здійснюємо професійну підготовку близько 300 безробітних шляхом організації навчання в центрах професійно-технічної освіти, Бориславського професійного ліцею чи індивідуального навчання безпосередньо на виробництві. 2020 рік також засвідчив нашу безумовну готовність підставити плече бізнесу в складних обставинах. Так, задля збереження робочих місць, підприємствам Борислава й Східниці перераховано близько 8 мільйонів гривень допомоги з часткового безробіття, що настало через розповсюдження коронавірусної інфекції.

Щиру подяку адресую керівництву Борислава й Східниці та соціальним партнерам, які підтримують наші ініціативи, сприяють проведенню заходів, націлених на підвищення конкурентоспроможності соціально вразливих категорій населення, осіб з інвалідністю, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, атовців, внутрішньопереміщених осіб. Дякую за Ваші поради, професійні консультації, які однозначно слугують підтримкою для людей, що тимчасово опиняються без роботи.

Зичу всім роботодавцям та соціальним партнерам успішності, процвітання, миру й злагоди в родинах.

Глибоку подяку хочу висловити своєму колективу, тим людям-однодумцям, з якими працюю зараз або працювала колись. Просто переживаю, щоб не забракло слів. Це завжди високоорганізовані, професійні та самовіддані справі фахівці. За 25 років своєї роботи в службі зайнятості з впевненістю можу сказати, що тут не було й немає випадкових людей, для більшості з них – це праця за покликанням. Дякую, дорогі колеги, за теплоту сердець, постійний позитив, за щирі посмішки, підтримку, розуміння й допомогу. Тож зичу Вам, моя дорога родино, передусім, міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях, любові рідних й близьких. Нехай заслужена повага від людей, для яких працюєте щоденно, додає Вам життєвих сил. Зі святом, колеги!

З повагою, Галина Цибенко