Про затвердження акта приймання та передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2020 року                      Східниця                                   №

Про затвердження акта приймання

та передачі земельних ділянок сільськогосподарського

призначення із державної у комунальну власність

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 117, 122 Земельного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України  від 16 листопада 2020 року № 1113 “Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин”, акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 09 грудня 2020 року,  враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури  від__________________ року №______, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність              від  09 грудня 2020року, згідно з додатком.

2.Прийняти в комунальну власність Бориславської  міської територіальної громади земельні ділянки загальною площею 429,2623 га, які розташовані на території Східницької селищної ради (Східницької територіальної громади) Дрогобицького району Львівської області, згідно з додатком акту прийому-передачі.

1. Східницькій селищній раді Дрогобицького району Львівської області зебезпечити здійснення державної реєстрації права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на передані за актом приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 09 грудня 2020 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Східницької селищноїради Журавчака Ю. Д. та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури  .

Селищний голова                                                                                              Піляк І.Є.