Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області оголошує конкурс на:

 • заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії (юрисконсульта) Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – 1 шт. од.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра(спеціаліста) або магістра, вільне володіння комп`ютером, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі на  не менше як 3 років.

 • заміщення вакантної посади начальника фінансового  відділу Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – 1 шт. од.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, освіта фахова економічна  за освітньо – кваліфікаційним рівнем   бакалавра, спеціаліста, магістра,  досвід  роботи на  керівних посадах не менше 5 років ,   в органах місцевого самоврядування або інших бюджетних  установах   не менше 10 років, вільне володіння комп`ютером.

 • заміщення вакантної посади начальника  відділу освіти Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – 1 шт. од

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра,  досвід  роботи за фахом   не менше 10 років, вільне володіння комп`ютером.

 • заміщення вакантної посади начальника(керівника)  Центру надання адміністративних послуг Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – 1 шт. од

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра,  досвід  роботи в бюджетних установах   не менше 5 років, вільне володіння комп`ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
 • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • заява, в якій особа повідомляє, що на неї не поширюються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади» або копія довідки про раніше проведену перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади»;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками(трудова діяльність, автобіографія);
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
 • копію документа, який посвідчує особу(паспорт) та картки платника податків;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та оплати праці можна отримати в секретаря Східницької селищної ради Ю. Журавчака(0324848036).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення за адресою: смт. Східниця, вул. Золота Баня, 3, кабінет секретаря ради, тел.: 0324848036.