Про обрання голів постійних депутатських комісій Східницької селищної  ради.

             

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

24.12.2020 року                                Східниця                                             № 10

Про обрання голів постійних депутатських

комісій Східницької селищної  ради.

 

З метою організації ефективної роботи постійних депутатських комісій Східницької селищної  ради для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання Східницької селищної  ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити голів постійних депутатських комісій Східницької селищної ради. а саме:
    • Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту – Штокало Василина Василівна.

 

  • Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва – Гірник Олег Романович.

 

  • Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою – Яців Андрій Степанович.

 

1.4. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту – Калита Роман Тарасович.

 

1.5. Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту – Іроденко Василь Миколайович.

 

 

Селищний голова                                                             Іван ПІЛЯК