Про затвердження акту приймання та передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.

                                      

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

13.01.2021 року                                Східниця                                              № 29

Про затвердження акту приймання

та передачі земельних ділянок сільськогосподарського

призначення із державної у комунальну власність.

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 117, 122 Земельного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України  від 16 листопада 2020 року № 1113 “Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин”, акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 09 грудня 2020 року,  враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою  від 06.01.2021 р., селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність  від  09 грудня 2020 року, згідно з додатком.
  2. Прийняти в комунальну власність Східницької   територіальної громади земельні ділянки загальною площею 429,2623 га, які розташовані на території Східницької селищної ради (Східницької територіальної громади) Дрогобицького району Львівської області, згідно з додатком акту прийому-передачі.
  3. Східницькій селищній раді Дрогобицького району Львівської області зебезпечити здійснення державної реєстрації права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, на передані за актом приймання-передачі земельні ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 09 грудня 2020 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Східницької селищної ради Журавчака Ю. Д. та постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                  Іван ПІЛЯК