Про вступ до Обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.01.2021 року                               Східниця                                                № 59

 

Про вступ до Обласної асоціації

місцевих рад “Ради Львівщини”

 

З метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної громади, керуючись частиною 1 статті 15 та пунктом 21 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України “Про асоціації органів місцевого самоврядування”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вступити в Обласну асоціацію місцевих рад “Ради Львівщини”.
  2. Уповноважити  Східницького селищного голову Піляка І.Є. представляти Східницьку селищну раду Дрогобицького району Львівської області в Обласній асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.
  3. Укласти з Обласною асоціацією місцевих рад “Ради Львівщини” договір про сплату вступного та щорічних членських внесків.
  4. Виділити з місцевого бюджету кошти для сплати щорічного членського внеску до Обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” за 2021 рік в розмірі 36000 грн. (тридцять шість тисяч грн. 00. коп.).
  5. Секретарю Східницької селищної  ради надіслати це рішення до Обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК