Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Східницької селищної ради»

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.01.2021 року                                Східниця                                              № 61

Про створення комунального

некомерційного підприємства

«Центр первинної медико – санітарної

допомоги Східницької селищної ради»

 

З метою  підвищення рівня медичного обслуговування населення, наближення первинної медичної допомоги до жителів Східницької територіальної громади, розширення можливостей щодо її доступності та якості, впровадження  нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Наказу МОЗ від 29.07.2016 року № 801 «Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Створити комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико–санітарної допомоги Східницької селищної ради».
  2. Визначити, що комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Східницької селищної ради є комунальним унітарним  неприбутковим підприємством, яке з моменту його реєстрації набуває статусу юридичної особи, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку, власні бланки.
  3. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги Східницької селищної ради» (додається).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

 

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК