Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення.                                                            

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

04.03.2020 року                                Східниця                                            № 108

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування нежитлового приміщення.

 

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши  заяву гр. Яджук А.В. про надання дозволу  на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 04.03.2020 р.  селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки (кадастровий номер-4610345400:01:007:0036) площею 0,0996 га на вул. Зарічній, 21, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Яджук Анастасії Валеріївної, що зареєстрована в ………………….. для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування з метою передачі її у оренду.
  2. Технічну документацію після розроблення подати на затвердження сесії Східницької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК