Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Підбуж

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

04.03.2021 року                                Східниця                                        № 117

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

смт. Підбуж Дрогобицького району

Львівської області

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.ст. 15, 18 Закону України “Про оцінку земель”, ст. 9 Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету міністрів України “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт. Підбуж, розроблену ТзОВ «Західземлепроект плюс» беручи до уваги висновок державної експертизи землевпорядної документації від 24.11.2020р. №5131-20 затверджену головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Романом Лещенком  та з метою забезпечення надходжень до бюджету від сплати податків за землю та інших платежів на території Східницької ОТГ та підвищення ефективності використання земель в смт. Підбуж, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердититехнічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт. Підбуж, Дрогобицького району Львівської області розроблену ТзОВ «Західземлепроект плюс».
  2. Встановити, що середня (базова) вартість 1 кв. м. земель селища складає 146,30 грн./кв. м.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель смт. Підбуж з 01.01.2022 року.
  4. Нормативна грошова оцінка земель смт. Підбуж підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
  5. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити при веденні Державного земельного кадастру практичне застосуваннятехнічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Підбуж.
  6. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, при видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, враховувати щорічну індексацію відповідно до вимог діючого законодавства.
  7. Дрогобицькій ОДПІ здійснювати контроль за внесенням змін у податкові декларації власниками та користувачами земельних ділянок на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, виданих Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області та здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю плати за землю.
  8. Відзначити, що акти органів місцевого самоврядування, прийняті до набрання чинності цього рішення, діють у частині, що не суперечать цьому рішенню та чинному законодавству.
  9. Попереднє рішення Підбужської селищної ради ” Про затвердження нормативної грошової оцінки земель смт. Підбуж” вважати таким, що втратило чинність від 01.01.2022 року.
  10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

Селищний голова                                                          Іван ПІЛЯК