Про затвердження програми капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

12.02.2021 року                                Східниця                                              № 65

Про затвердження програми капітального будівництва,

реконструкції, капітального ремонту об’єктів

соціально-культурного призначення та інженерної

інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 11.02.2021 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства Східницької селищної ради на 2021 рік” і висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 11.02.2021 р. та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, Східницької територіальної громади селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.(далі – Програма) згідно з додатком.
 2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програми капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2021 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

Селищний голова                                                                       Іван ПІЛЯК

 

 

Додаток до рішення селищної ради

№ 65 від 12.02.2021 р.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Східницької

селищної ради

від 12 лютого 2021 р. № 65

Селищний голова

__________  Іван ПІЛЯК

 

      ПРОГРАМА

капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів

соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 р.

 

 1. Загальні положення.

 

Відповідно до Постанови КМУ від 28 грудня 1996 року № 1576 «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних» селище міського типу Східниця отримало статус курортного населеного пункту. Впродовж останніх десяти років в селищі – курорті Східниця помітно збільшилася кількість туристів, які відпочивають та оздоровлюються. Велика кількість туристів прибуває з усіх куточків України, а також, зарубіжжя. Основним з важливих факторів які впливають як на розвиток Східниці як курорту, так і на якість лікувально-оздоровчого процесу є підтримка та постійне покращення зовнішнього вигляду селища та стану об’єктів благоустрою.

Надавачем житлово – комунальних послуг в смт Східницькій територіальній громаді є  КП “Господарник”. Замовником робіт у галузі житлово-комунального господарства у 2020 р. виступали селищна рада, та комунальне підприємство ради “Господарник”.

Генеральним замовником робіт з капітального ремонту житлового фонду та елементів благоустрою території селища, будівництва об’єктів інфраструктури є Східницька селищна рада.

Програма капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної   інфраструктури Східницької територіальної громади на 2021 рік розроблена на виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про автомобільні дороги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», Бюджетного кодексу України.

 

 1. Мета та основні завдання програми.

     

          Мета Програми полягає  у  визначенні  напрямків розвитку соціальної та інженерної інфраструктури Східницької територіальної громади, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства селища для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до  встановлених  нормативів  і державних стандартів, а в частині благоустрою селища в організації робіт з інженерного захисту, очищення та озеленення територій, покращенні технічного стану елементів благоустрою для створення, захисту і покращення сприятливих умов життєдіяльності людини. 

Досягнення цієї мети забезпечується вирішенням таких завдань:

2.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури:

 

 1. 1. Організація належного утримання і раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів культурного, оздоровчого та іншого призначення.
 2. Створення комунальних систем централізованого водовідведення та централізованого постачання питної води.
 3. Здійснення будівництва локальних очисних споруд.
 4. Розробка і здійснення ефективних та комплексних заходів з утримання території селища, його природних ландшафтів, природних комплексів і об’єктів в належному стані, їх санітарної очистки.

2.2) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 

 1. Збереження дієздатності КП “Господарник” та забезпечення його беззбиткового функціонування.
 2. Збільшення обсягів виробництва послуг та інших робіт КП “Господарник”, підвищення їх конкурентоспроможності.
 3.   Посилення впливу мешканців будинків на умови свого проживання та  якість  обслуговування  житла  шляхом  стимулювання  створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.
 4. Проведення модернізації житлово-комунальної інфраструктури, гарантування надійності, ефективності, високої якості та економічно обґрунтованої вартості житлово-комунальних послуг.

 

 1. Основні заходи щодо розв’язання завдань Програми в 2021 р.

 

Для реалізації основної мети та виконання завдань Програми необхідно здійснити заходи вказані  в додатку.

 

 

 

Секретар селищної ради                                            Юрій ЖУРАВЧАК