Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2021 р.      

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

12.02.2021 року                                   Східниця                                           № 72

 

Про затвердження Програми надання

матеріальної допомоги малозабезпеченим

сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2021 р.

 

Відповідно до п.22  ч.1 ст.26, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.76 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення виконавчого комітету селищної ради від 11.02.2021 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки, культури і місцевого господарства Східницької селищної ради на 2021 рік” висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 11.02.2021 р. і висновок постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту від 11.02.2021 р. та з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, обдарованої молоді та юнацтва та інших категорій населення, селищна рада

 

вирішила:

 

  1. Затвердити Програму надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2021 р. згідно з додатком.

 

  1. Головному бухгалтеру селищної ради забезпечити виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам відповідно до встановленого рішеннями ради порядку та розмірів грошової допомоги.

 

  1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту.

 

 

Селищний голова                                                                     Іван ПІЛЯК

 

 

 

 

Додаток до рішення

селищної ради

№ 72 від 12.02.2021 р.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Східницької

селищної ради

від 12 лютого 2021 р. №72

Селищний голова

__________  Іван ПІЛЯК.

 

 

ПРОГРАМА

надання матеріальної допомоги малозабезпеченим

сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2021 р.

 

І. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

На фінансування заходів щодо виконання програми та соціальної підтримки малозабезпечених верств населення територіальної громади у 2021 році передбачено 136000 гривень.

З них для надання фінансової допомоги хворим на онкологічні захворювання передбачено 60000 гривень.

Обсяг фінансових ресурсів на 2021 р. може бути переглянутий, виходячи з необхідності посилення соціального захисту названих вище верств населення.

 

Термін виконання Програми –2021 рік.

 

ІІ. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Реалізація Програми дозволить надати матеріальну підтримку       та покращити соціальний захист малозабезпечених верств населення.

 

ІІІ. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

 

Постійна депутатська комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва організує контроль за станом впровадження  і реалізації заходів цієї програми та щороку до 15 січня наступного року надає узагальнену інформацію селищній раді про стан її виконання.

Контроль за цільовим та  ефективним використанням  коштів  здійснює головний розпорядник коштів – Східницька селищна рада.

 

 

 

 

 

Секретар селищної ради                                                      Юрій ЖУРАВЧАК