Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

12.02.2021 року                                Східниця                                              № 92

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Куць Л. С. про надання дозволу  на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою відносин від 11.02.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки з кадастровим номером: 4610345400:01:001:0322 – площею 0,091 га на вул. Золота Баня, 18, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Куць Лесі Степанівні, що зареєстрована на ………………., для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  2. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                               Іван ПІЛЯК