Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

12.02.2021 року                                Східниця                                            № 93

Про надання дозволу на розроблення

проекту відведення земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

інших будівель громадської забудови.

 

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Бадецького П.О. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної  ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 12.02.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення проекту відведення земельної  ділянки площею 0,06 га на вул. Бориславській, 1А, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Бадецькому Петру Осиповичу, що зареєстрований в …………….. (КВЦПЗ 03.15) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
  2. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК