Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПрАТ «Львівобленерго».                                                           

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

12.02.2021 року                                Східниця                                              № 94

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок ПрАТ «Львівобленерго».

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.2. ст.134 Земельного кодексу України, ст.7 Закону України “Про оренду землі”, розглянувши клопотання ПрАТ «Львівобленерго» № 244-07-119 від 15.10.2020 р., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення та надання   в оренду земельних  ділянок для будівництва та обслуговування ЛЕП-10кВ та трансформаторних підстанцій КТП – 10/04 кВ, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 11.02.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 100 кв.м. на вул. І.Франка, в смт. Східниці м. Борислава  для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції КТП – 10/04 кВ, ПАТ ПрАТ «Львівобленерго» з метою передачі її в оренду.
  2. Дати дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 10 кв. м. на вул. І.Франка, в смт. Східниці м. Борислава  для будівництва та обслуговування ЛЕП-10 кВ від ПЛ-10 кВ Л-2-1 з метою передачі її в оренду.
  3. Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 100 кв.м. на вул. Промисловій, в смт. Східниці м. Борислава для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції КТП – 10/04 кВ, ПАТ ПрАТ «Львівобленерго» з метою передачі її в оренду.
  4.    Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 10 кв. м. на вул. Промисловій, в смт. Східниці м. Борислава для будівництва та обслуговування ЛЕП-10 кВ від ПЛ-10 кВ Л-2-1 з метою передачі її в оренду.

 

 

  1. ПрАТ «Львівобленерго» виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та після їх погодження згідно чинного законодавства, подати на затвердження до селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                 Іван ПІЛЯК