З метою поліпшення стану довкілля, забезпечення екологічного благополуччя , збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді  оголошено акції з благоустрою «За чисте Довкілля».

Східницька селищна рада звертається до Вас з проханням долучитись до низки заходів по прибиранню території, зокрема провести прибирання та благоустрій об’єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідацій стихійних засмічень, приведення у належний стан кладовищ, братських могил , вулиць, тротуарів, зупинок , очищення водних джерел придорожніх смуг, лісових масивів, озеленення територій та створення нових насаджень.                                                  Кожен повинен розуміти, що чистота нашої території залежить саме від нас,  тому  не будьмо сторонніми спостерігачами та долучаймось до  важливої справи!