Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  с. Старий Кропивник Дрогобицького району

Львівської області

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                              Східниця                                          № 160

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Старий Кропивник Дрогобицького району

Львівської області

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.ст. 15, 18 Закону України “Про оцінку земель”, ст. 9 Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету міністрів України “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Старий Кропивник, розроблену ТОВ «Азимут  плюс» беручи до уваги висновок державної експертизи землевпорядної документації від 25.01.2021р. №35-21 затверджену заступником директора Департаменту державної експертизи, сертифікації  та нагляду у сфері землеустрою Лохматовою О.В.  та з метою забезпечення надходжень до бюджету від сплати податків за землю та інших платежів на території Східницької ОТГ та підвищення ефективності використання земель в с. Старий Кропивник, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердититехнічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Старий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області розроблену ТОВ «Азимут плюс».
  2. Встановити, що середня (базова) вартість 1 кв. м. земель селища складає 70,66 грн./кв. м.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель с.Старий Кропивник з 01.01.2022 року.
  4. Нормативна грошова оцінка земель с.Старий Кропивник підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
  5. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити при веденні Державного земельного кадастру практичне застосуваннятехнічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Старий Кропивник.
  6. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, при видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, враховувати щорічну індексацію відповідно до вимог діючого законодавства.
  7. Дрогобицькій ОДПІ здійснювати контроль за внесенням змін у податкові декларації власниками та користувачами земельних ділянок на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, виданих Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області та здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю плати за землю.
  8. Відзначити, що акти органів місцевого самоврядування, прийняті до набрання чинності цього рішення, діють у частині, що не суперечать цьому рішенню та чинному законодавству.
  9. Попереднє рішення Старокропивницької сільської ради “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель с. Старий Кропивник” вважати таким, що втратило чинність від 01.01.2022 року.
  10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК