Завдяки співпраці селищного голови Східниці Івана Піляка та голови ГО “Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини” діти з малозабезпечених та багатодітних сімей Східницької територіальної громади відправилися для оздоровлення на ІІІ тематичну зміну до молодіжних дитячих центрів “Артек” (Київ) та “Молода гвардія” (Одеса).
Вперше від Східницької територіальної громади поїде 12 дітей по безкоштовних путівках,  сподіваємося, що наступного разу нам вдасться відправити на оздоровлення ще більше дітей.
Всіх, хто бажає відправити дитину на оздоровлення в наступні тематичні зміниля детальної інформації щодо підбору дітей звертайтесь до адміністрації школи або безпосередньо у відділ соціального захисту.
Дякуємо о. Василю за благословення дітей на щасливу дорогу, бажаємо їм гарного відпочинку та приємних вражень від подорожі.