Про виготовлення технічної документації з

нормативно грошової оцінки земель  Східницької ТГ

 с. Зубриця  Дрогобицького району  Львівської області

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                              Східниця                                         № 139

 

Про виготовлення технічної документації з

нормативно грошової оцінки земель  Східницької ТГ

с. Зубриця  Дрогобицького району  Львівської області

 

Керуючись статтями 13, 15, 18 Закону України «Про оцінку земель», у зв’язку з тим, що термін нормативно грошової оцінки земель с.Зубриця, Дрогобицького району, Львівської області закінчується та враховуючи статтю 271.2 Податкового кодексу України,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, та висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 16.04.2021 р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Виготовити технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель Східницької ТГ, с. Зубриця, Дрогобицького району, Львівської області.

2.Доручити селищному голові Піляку І.Є. укласти угоду на виконання даного виду робіт з відповідною ліцензованою організацією.

3.Фінансування робіт з проведення нормативно грошової оцінки земель Східницької ТГ, с. Зубриця, Дрогобицького району, Львівської області провести за рахунок коштів селищної ради.

4.Виготовлену та погоджену в установленому порядку технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель Східницької ТГ, с. Зубриця, Дрогобицького району, Львівської області подати на затвердження чергової сесії селищної ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                          Іван ПІЛЯК