Черговий запланований робочий візит до Східницької ТГ, який відбувся 15.06.2021 року, рекрутер Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості Наталія Медвідь використала як джерело пошуку нових вакансій. Адже саме зараз, з початком літа, в цьому регіоні розпочинається період відпочинку, оздоровлення та розваг, що є потужним стимулом для активізації бізнесу, який здійснює свою діяльність на цій території. Під час високого курортного сезону тут зазвичай фіксується підвищений попит на робочу силу.
Своїми проблемами та успіхами радо ділились роботодавці, які мають в своєму підпорядкуванні магазини «Пасаж», «Лягуміни», «MariMaks». А відвідини готелів «Едем» та «Chalet», які на даний час провадять підготовку до відкриття, завершились для рекрутера хорошим “уловом”, адже вдалось з’ясувати актуальну та перспективну потребу в персоналі. Відтак, фахівець філії спільно з роботодавцем готелю «Chalet» проаналізували можливості щодо укомплектування актуальної вакансій «кухаря», сформулювали «портрет кандидата» й склалитекст оголошення про наявність вільного робочого місця. Інформаціяпро вакансію буде розміщена в різних джерелах, що безумовно пришвидшить і полегшить процес працевлаштування шукача роботи.
Увага фахівців служби зайнятості постійно зосереджена на пошуку хорошої роботи для її шукачів та підбору кваліфікованих фахівців для організацій та приватних підприємців.

Наталія Медвідь, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу