Про затвердження проекту землеустрою

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                                Східниця                                     №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

з метою передачі в користування на

умовах договору оренди землі

Керуючись ст.ст. 12, 118, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина *********** щодо затвердження проекту землеустрою та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15.), що знаходиться на вул.Бориславській, 1А, смт. Східниця, м.Борислава, Львівської області, (кадастровий номер – 4610345400:02:004:0190),  площею 0,0600 га з метою передачі в користування на умовах оренди  *****************, юридична адреса (вул. **************, кв.******, м.Дрогобич,  Львівської області).
  2. Зобов’язати громадянина ****************  укласти договір оренди земельної ділянки.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Дрогобицькії ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК